Kuna pakume kliendile täislahendust, siis tarnime kõike vajalikku kogu küttesüsteemi rajamiseks . Pakume töökindlaid ja mõistliku hinnaga seadmeid Euroopa tunnustatud tehastest.
Akumulatsioonipaagid Pakume nii ümaraid, ovaalseid, isoleeritud, kui ka isoleerimata soojussalvesteid. Lisada saab spiraali tarbeveele, päikeseküttesüsteemile. Vajadusel varustame paagi elektrilise küttekehaga. Arvutame just teie süsteemile sobiva mahuga paagi.
Paisupaagid Reflex - nii kütte- kui ka tarbevee paisumise kompenseerimiseks , veepumpade hüdrofoorid, samuti paisupaagid päikeseküttesüsteemidele. Pika ajalooga Euroopa tootja kvaliteedis järelaendmisi ei tee ja nii ka meie. Arvutame just teie süsteemile sobiva mahuga paagi.
Tarbevee boilereid pakume nii ühe, kahe- kui ka kolmesüsteemseid boilereid. Nii saab ühte boilerit kütta nii katlast saadava kui ka päikese-energiaga. Tesy, Tatramat on mõned meie poolt pakutavad kaubamärgid.
Ringluspumpade valikus on nii lihtsamad kui ka elektrooniliselt reguleeeritavad ja üliväikese elektrikuluga mudelid. Näiteks on eramaja ringluspumba elektrikulu vaid 5 W. Euroopa tipptegijad pumpade osas nagu Grundfos ( Taani) , WILO ( Saksamaa) on meie arvates parim valik.
Radiaatoreid pakume nii teraspaneel-, malmist kui ka alumiinium radiaatoreid. PURMO, Termolux, Viadrus- valik on lai ja leiame kliendile sobiliku. Arvutame kliendi tarvis välja vajalikud radiaatori võimused konkreetselt ruumide suurust silmas pidades ja mitte vähemtähtis pole ka radiaatori õiged proportsioonid. Vajaduse värvime küttekeha kliendi soovide kohaselt.
Küttesüsteemi automatiseerimiseks on meil mitmete tootjate lahendusi.Danfoss, LK Armaturen, Lago ja teiste Euroopa tootajate mudelid võimaldavad küttesüsteeme ökonoomselt juhtida, arvestades nii välisõhutemperatuuri, siseruumides nõutavat kui kümbneid erinevaid parameetreid. Lähiajal on valikusse lisandumas interneti kaudu küttesüsteemi jälgimine ja juhtimine, Häirete edastus GSM mooduli kaudu on ennast tõestanud.
--->tagasi